Wrocław, ul. Tęczowa 70/5b
+48604611102
kontakt@psychologplus.pl

Psychologia

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Energoterapii

 

Aby świadomie kierować swoim życiem, osiągać cele, rozwijać się i dążyć w wybranym kierunku, najpierw musisz poznać swoje pragnienia, potrzeby, zrozumieć swoje mechanizmy i nawykowe tendencje. Tylko wtedy, biorąc pod uwagę wszystkie części siebie, możesz świadomie wybierać własną drogę.

 

W Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Energoterapii Często pacjenci i klienci przychodzą z konkretnym problemem, który jest dla nich trudny do rozwiązania, ale zdarza się czasem, że nie do końca mają sprecyzowane co chcieliby zmienić. Poznając samego siebie stopniowo podczas sesji terapeutycznych lub coachingowych, krystalizuje się kierunek w którym chcesz podążać. Czy to w biznesie, sporcie, czy w innych aspektach życia.

TERAPIA INDYWIDUALNA

Podczas sesji terapii indywidualnej koncentrujemy się na problemie z którym przychodzisz, ale także na innych aspektach życia. Wszystkie obszary życia są ze sobą powiązane i wpływają na siebie nawzajem.

Możesz liczyć na moje wsparcie pomiędzy sesjami – albo podczas godzinnej rozmowy pisanej na czacie (sprawdź cennik) albo bezpłatnie w postaci wymiany kilku smsów, zwłaszcza w sytuacji interwencji kryzysowej albo w celu mojej pomocy przy podtrzymaniu postanowień i decyzji podjętych podczas spotkania.

Podczas Psychologicznej Terapii Indywidualnej koncentrujemy uwagę nie tylko na aspektach psychologicznych ale również fizjologicznych. Wiele chorób i zaburzeń natury psychologicznej ma swoje podłoże w niewłaściwym odżywieniu ciała lub w zaburzeniach hormonalnych. Dlatego zajmujemy się również optymalizowaniem funkcjonowania na poziomie fizycznym.

Dla kogo jest TERAPIA INDYWIDUALNA w Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Energoterapii?

DLA OSÓB:

 •  z problemami emocjonalnymi
 • mających myśli samobójcze lub po próbach samobójczych
 • z problemami egzystencjalnymi
 • borykających się z nałogami, narkotykami, alkoholem, tytoniem
 • mających trudności w codziennym funkcjonowaniu w różnych obszarach /praca, dom, relacje/
 • mających trudności interpersonalne /nieśmiałość, lęk, agresywne zachowanie/
 • cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania

Podczas Psychologicznej Terapii Indywidualnej, możemy – w miarę Twoich potrzeb i decyzji – wprowadzać elementy energoterapii, aby pogłębić i ustabilizować wpływ rozmów psychologicznych. Poczytaj o energoterapii TUTAJ

sprawdź cennik

zapisz się

DLA SPORTOWCÓW

 • Psychologia sportu
 • trening mentalny
 • relaksacja, medytacja
 • praca z indywidualną motywacją
 • praca z celami
 • obniżanie stresu i radzenie sobie z presją oraz porażkami

Psychologiczne sesje ze sportowcami obejmują rozmowy na tematy związane z wieloma aspektami życia, nie tylko ze sportem, ponieważ wszystkie obszary wpływają na siebie nawzajem. Aby można było odnaleźć najlepiej dopasowane do Ciebie metody pracy, będzie wymagane, abyś dał się poznać w różnych obszarach życia.

Dzięki współpracy z psychologiem sportu szybciej robisz postępy i działasz w zgodzie ze sobą.

Spodziewaj się pytań, zadań i ćwiczeń coachingowych, krótkich sesji wizualizacyjnych, zadań domowych (do przemyślenia lub wykonania)

Wskazane jest, aby między psychologiem sportu i sportowcem był stały kontakt również pomiędzy sesjami, dlatego możesz liczyć na wymianę smsów i wsparcie w ważnych momentach, kryzysach, zawodach. Smsowe, mailowe lub bezpośrednie (osobiste) – po wcześniejszym ustaleniu mogę Ci towarzyszyć podczas zawodów, także wyjazdowych.

Po kontuzjach, urazach, zabiegach polecam zabiegi energoterapii, w celu przyspieszenia rekonwalescencji.

Sprawdź cennik

Zapisz się

 

CZAT Z PSYCHOLOGIEM

możliwość skorzystania z pomocy psychologicznej, coachingu, wsparcia i konsultacji na odległość przez Viber, Skype, WhatsApp, Telegram

Dla osób, które nie mogą brać osobiście udziału w spotkaniach, są z innych części kraju lub świata.

Tylko czat pisany. Nie ma możliwości rozmowy video lub telefonicznej.

Sprawdź cennik

Zapisz się

 

COACHING

Często klienci przychodzą z konkretnym problemem, który jest dla nich trudny do rozwiązania, ale zdarza się czasem, że nie do końca mają sprecyzowane co chcieliby zmienić. Poznając samego siebie stopniowo podczas sesji terapeutycznych lub coachingowych, krystalizuje się kierunek w którym chcesz podążać. Czy to w biznesie, sporcie, czy w innych aspektach życia.Wspólnie wyznaczamy zgodne z Tobą cele i plan ich realizacji, a następnie pracujemy nad różnymi aspektami, aby cele zostały osiągnięte.

Możesz spodziewać się pytań, ćwiczeń coachingowych, zadań domowych – do zastanowienia lub wykonania pomiędzy sesjami.

Dla kogo jest COACHING w Gabinecie Pomocy Psychologicznej i Energoterapii?

 • dla managerów, team leaderów, szefów, właścicieli firm i innych osób zarządzających zespołem ludzi
 • dla sportowców zawodowych i amatorów
 • dla każdego, kto chce pełniej i bardziej świadomie przeżywać swoje życie (life coaching, health coaching)
 • dla osób, które napotkały na przeszkodę w swoim rozwoju i nie wiedzą jak ją pokonać
 • dla osób chcących zerwać z nałogiem
 • dla tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i potrzebują ustalenia właściwego programu i planu działań

Sprawdź cennik

Zapisz się