Wrocław, Granollers, Barcelona
+48604611102
psychologplus.pl@gmail.com

Kontakt

Mindfulness. Medytacja. Przemiana Świadomości. Psycholog Wrocław. Psycholog Online.

Specjaliści Centrum PsychologPlus.pl

Co nas wyróżnia?

Specjaliści PsychologPlus.pl działają na podstawie podobnych założeń, łącząc skutecznie różne podejścia i metody terapeutyczne z różnych nurtów. Dla nas ważne jest podejście holistyczne do pacjenta/klienta, pełne zrozumienia i szczerości, biorące pod uwagę potrzeby ciała i umysłu a także ducha. Mindfulness, medytacje, praca z emocjami, przekonaniami, rozwój osobisty, coaching, praca z podświadomością, szkolenia.

Bierzemy pod uwagę różne płaszczyzny na których funkcjonuje człowiek i dostosowujemy metody by pomagać całościowo i skutecznie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i poznać nasze podejście albo zdobyć potrzebne umiejętności samodzielnie zajrzyj na blog psychologplus.pl.

Wspólnie omawiamy regularnie w naszym gronie specjalistów  przypadki pacjentów/klientów i różne podejścia, zachowując dyskrecję i tajemnicę zawodową. Dzielimy się swoją wiedzą i unikalnym doświadczeniem, dlatego nasza praca jest tak dobrze dopasowana do ludzi. Specjaliści przechodzą regularne szkolenia i poszerzają wiedzę.

Wykonujemy diagnozę psychologiczną i testy zaburzeń osobowości SCID-5, MMPI (złożony kwestionariusz osobowości), Diva-5 (na ADHD), kwestionariusz komunikacji małżeńskiej.

Psycholog Plus

Specjaliści

Wybierz specjalistę

Marta Kwiatkowska: psycholog, trener mentalny, terapeuta, energoterapeuta, duże doświadczenie w pracy z lękiem i niepokojem, borderline, ADHD, treningi umiejetności (asertywność, radzenie sobie z lękiem, budowanie zdrowych relacji, umiejętności wyrażania potrzeb, stawiania granic itd.), praca z samooceną, Medytacje, relaksacje, Mindfulness, Przemiana Świadomości, kursy, szkolenia, treningi mentalne, coaching, pomoc psychologiczna. Wrocław, Barcelona, Online

Umów wizytę przez kalendarz Znany Lekarz (poniżej) lub napisz na +48604611102 lub psychologplus.pl@gmail.com Możesz także dokonać opłaty bezpośrednio w sklepiku po czym smsowo lub mailowo ustalić terminy. SKLEP zamów wizytę. 

Marta Kwiatkowska – ZnanyLekarz.pl

Dominika Suszyło: psycholog, dogoterapeuta, specjalistka w pracy z młodzieżą, także z trudnymi przypadkami oraz dorosłymi, praca metodami NVC (porozumienie bez przemocy), DBT, poznawczymi, treningi umiejętności komunikacji w bliskich relacjach i w biznesie. Diagnoza psychologiczna, przeprowadzanie testów zaburzeń osobowości SCID-5, MMPI, Diva-5 (na ADHD), kwestionariusz komunikacji małżeńskiej. Diagnoza psychologiczna.

Według pacjentów jest to bardzo empatyczna i skuteczna psycholog, pełna zrozumienia i pomocna. Radzenie sobie z lękiem, budowanie relacji, wsparcie po stracie, pomoc w zdrowym przejściu żałoby, ADHD, zaburzenia lękowe, fobie, treningi interpersonalne, zaburzenia psychosomatyczne, duże doświadczenie w pracy z młodzieżą powyżej 16. r.ż.

Umów wizytę przez kalendarz Znany Lekarz lub napisz na +48604611102 lub psychologplus.pl@gmail.com Możesz także dokonać opłaty bezpośrednio w sklepiku po czym smsowo lub mailowo ustalić terminy. SKLEP zamów wizytę. 

Dominika Suszyło – ZnanyLekarz.pl

Marta Brzozowska, psycholog, diagnosta i terapeuta w zakresie neuropsychologii, terapeuta funkcji poznawczych, terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, specjalistka w pracy z dorosłymi i seniorami, konsultacje geriatryczne, treningi koncentracji i pamięci dla sportowców, seniorów, osób z ADHD i innych, wsparcie emocjonalne w problemach wieku podeszlego, możliwe także wizyty domowe. Pomoc w trudnościach społecznych, relacyjnych, interpersonalnych, treningi umiejętności społecznych. Przeprowadzanie testów psychologicznych SCID-5 (zaburzenia osobowości), Diva-5 (na ADHD), MMPI (kompleksowy).

Według doświadczeń pacjentów Marta to osoba pełna spokoju i pogody ducha, podchodzi do pacjentów otwarcie z pełną troską i opieką, potrafi słuchać i chętnie dzieli się spostrzeżeniami i wiedzą.

Umów wizytę przez kalendarz Znany Lekarz lub napisz na +48604611102 lub psychologplus.pl@gmail.com Możesz także dokonać opłaty bezpośrednio w sklepiku po czym smsowo lub mailowo ustalić terminy. SKLEP zamów wizytę. 

Psycholog Plus
Wykorzystujemy ciasteczka
Nota prawna
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ