Wrocław, ul. Purkyniego 1/114 koło Galerii Dominikańskiej
+48604611102
psychologplus.pl@gmail.com

Specjaliści Gabinetów PsychologPlus

Psychologia. Mindfulness. Coaching. Terapia


Psycholog Plus

KONTAKT I UMAWIANIE WIZYT

GABINETY PSYCHOLOGPLUS W CENTRUM WROCŁAWIA
ul. Purkyniego 1/114, Wrocław, I piętro
koło GALERII DOMINIKAŃSKIEJ, wejście od ul. Św. Katarzyny

UMAWIANIE:
Telefonicznie/SMS/WhatsApp: +48 604 611 102
MAILOWO: psychologplus.pl@gmail.com
BEZPOŚREDNIO W KALENDARZU ZNANY LEKARZ u wybranego specjalisty
(poniżej znajdziesz kalendarze).

PŁATNOŚĆ:
Gotówką lub kartą w gabinecie podczas wizyty.
Przed pierwszą wizytą – wymagana płatność na konto lub blik. Nr konta 13114020040000310252041000 PsychologPlus lub blik na nr +48604611102
Prosimy o odwoływanie najpóźniej 24h przed wizytą, aby nie blokować miejsca.


NAPISZ LUB ZADZWOŃ
PONIŻEJ ZNAJDZIESZ OPISY SPECJALISTÓW

WYBIERZ SPECJALISTĘ PONIŻEJ I UMÓW SIĘ TERAZ (ONLINE, TELEFONICZNIE, SMS LUB MAILOWO)

Wybierz specjalistę dla CiebieMarta Kwiatkowska: psycholog, trener mentalny, terapeuta, energoterapeuta, duże doświadczenie w pracy z lękiem i niepokojem, borderline, ADHD, treningi umiejetności (asertywność, radzenie sobie z lękiem, budowanie zdrowych relacji, umiejętności wyrażania potrzeb, stawiania granic itd.), praca z samooceną, Medytacje, relaksacje, Mindfulness, Przemiana Świadomości, kursy, szkolenia, treningi mentalne, coaching, pomoc psychologiczna. Wrocław, Barcelona, Online

Umów wizytę przez kalendarz Znany Lekarz lub napisz na +48604611102 lub psychologplus.pl@gmail.com


Marta Kwiatkowska – ZnanyLekarz.pl

Agnieszka Bohdanowicz: psycholog, specjalizacja kliniczna dorosłych oraz terapeuta zaburzeń lękowych, prowadzi coaching kariery i wsparcie zawodowe, praca nad lękiem, stresem, samooceną, nauczanie regulacji emocji, medytacja, mindfulness

Zainspirowana podejściem integratywnym, które umożliwia posiadanie szerszej perspektywy oraz dostęp do różnorodnych narzędzi terapeutycznych, które Agnieszka Bohdanowicz elastycznie dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Praca z osobami dorosłymi i młodzieżą pod kątem m.in.: trudności emocjonalnych, relacyjnych, zawodowych, niskiej samooceny, perfekcjonizmu i samokrytycyzmu, niepokojących zmian nastroju, lęku oraz zaburzeń lękowych, przemocy, kryzysu egzystencjalnego, nasilonego stresu.

Według pacjentów: empatyczna, otwarta, wspierająca, profesjonalna.

Umów wizytę przez kalendarz Znany Lekarz lub napisz na +48604611102 lub psychologplus.pl@gmail.com

Agnieszka Bohdanowicz – ZnanyLekarz.pl

Dominika Suszyło: psycholog, dogoterapeuta, specjalistka w pracy z młodzieżą, także z trudnymi przypadkami oraz dorosłymi, praca metodami NVC (porozumienie bez przemocy), DBT, poznawczymi, treningi umiejętności komunikacji w bliskich relacjach i w biznesie. Diagnoza psychologiczna, przeprowadzanie testów zaburzeń osobowości SCID-5, MMPI, Diva-5 (na ADHD), kwestionariusz komunikacji małżeńskiej. Diagnoza psychologiczna.

Według pacjentów jest to bardzo empatyczna i skuteczna psycholog, pełna zrozumienia i pomocna. Radzenie sobie z lękiem, budowanie relacji, wsparcie po stracie, pomoc w zdrowym przejściu żałoby, ADHD, zaburzenia lękowe, fobie, treningi interpersonalne, zaburzenia psychosomatyczne, duże doświadczenie w pracy z młodzieżą powyżej 16. r.ż.

Umów wizytę przez kalendarz Znany Lekarz lub napisz na +48604611102 lub psychologplus.pl@gmail.com


Dominika Suszyło – ZnanyLekarz.pl

Marta Brzozowska, psycholog, diagnosta i terapeuta w zakresie neuropsychologii, terapeuta funkcji poznawczych, terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, specjalistka w pracy z dorosłymi i seniorami, konsultacje geriatryczne, treningi koncentracji i pamięci dla sportowców, seniorów, osób z ADHD i innych, wsparcie emocjonalne w problemach wieku podeszlego, możliwe także wizyty domowe. Pomoc w trudnościach społecznych, relacyjnych, interpersonalnych, treningi umiejętności społecznych. Przeprowadzanie testów psychologicznych SCID-5 (zaburzenia osobowości), Diva-5 (na ADHD), MMPI (kompleksowy).

Według doświadczeń pacjentów Marta to osoba pełna spokoju i pogody ducha, podchodzi do pacjentów otwarcie z pełną troską i opieką, potrafi słuchać i chętnie dzieli się spostrzeżeniami i wiedzą.

Umów wizytę przez kalendarz Znany Lekarz lub napisz na +48604611102 lub psychologplus.pl@gmail.com

Marta Brzozowska – ZnanyLekarz.pl
Wykorzystujemy ciasteczka
Nota prawna
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ