Wrocław, ul. Krucza 39/15
+48604611102
psychologplus.pl@gmail.com

Life & Health Coaching, Business Coaching

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Energoterapii

Marta Kwiatkowska – ZnanyLekarz.pl

Life & Health Coaching, Business Coaching

Coaching Życiowy, Coaching Zdrowia, Coaching Biznesowy.

CENNIK:

  • 130zł / godzinę
  • każda kolejna rozpoczęta godzina 130zł

Zapisz się

Coaching to forma wsparcia Klienta w sytuacji, gdy napotyka On na utrzymującą sie barierę, mur, przez który nie może przejść, choć wydawało się, że wypróbował już różne metody. Pomocne w sytuacjach stresowych, napotykania na moment podjęcia ważnej decyzji, wahania, niezdecydowania, braku motywacji lub stopniowej utraty zaangażowania.

Coaching polega na zadawaniu umiejętnych pytań, wspólnym wykonywaniu ćwiczeń, takich jak rozrysowywanie schematów, mających na celu unaocznić Klientowi pewne perspektywy na tle szerszego kontekstu i pomóc ruszyć z miejsca w zgodzie z Jego wartościami. Rozmowy nie tylko o problemie z którym Klient przychodzi, ale poruszające różne dziedziny życia ważne dla Niego, biorąc pod uwagę wartości, mechanizmy, tendencje, preferencje i wykorzystując metody pomocne w danej sytuacji. Po to, aby kompleksowo zająć się zagadnieniem.

Coaching to NIE jest motywowanie za pomocą prostych słów i frazesów, tylko kompleksowe spojrzenie na sytuację klienta z różnych perspektyw i znalezienie najlepszej, wewnętrznej motywacji adekwatnej do unikalnej, niepowtarzalnej sytuacji w jakiej Klient się znalazł.

Coaching życiowy – Life Coaching – obejmuje osiąganie celów osobistych, plany życiowe, wartości, decyzje i plany życiowe, dbanie o siebie, własne zdrowie, kreatywność, związki i relacje (w tym coaching par oraz całych rodzin).

Coaching Zdrowia – Health Coaching obejmuje główne zagadnienia związane ze zdrowiem, ruchem, suplementacją, dbaniem o siebie i rozumieniem mechanizmów funkcjonowania organizmu. Pomocny dla osób, które pragną zmienić styl życia na zdrowszy i bardziej zrównoważony, schudnąć lub przytyć, zająć się aktywnością fizyczną i potrzebują do tego motywacji. Coaching Zdrowia i Coaching Życiowy przenikają się nawzajem.

Business Coaching – rodzaj coachingu, który jest skierowany do przedsiębiorców i managerów, szeroko pojętej kadry zarządzającej, ale także obejmuje coaching zawodowy, związany z zarządzaniem własną karierą i indywidualnym rozwojem zawodowym.

Coaching Sportowy – Treningi Mentalne dla Sportowców – czytaj TUTAJ