Wrocław, ul. Krucza 39/15
+48604611102
psychologplus.pl@gmail.com

Psychologia Sportu

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Energoterapii

Marta Kwiatkowska – ZnanyLekarz.pl

Psychologia Sportu – Treningi Mentalne dla Sportowców

Cennik:

Indywidualne Sesje Coachingowe dla Sportowców, Psychologia Sportu:

  • 130zł / godzinę
  • każda kolejna rozpoczęta godzina 130zł
  • Po uprzednim ustaleniu sesja indywidualna może odbyć się poza gabinetem (dla wygody Sportowca, na sali treningowej lub przed zawodami w miejscu zawodów) – każda ROZPOCZĘTA godzina pracy psychologa (wraz z czasem dojazdu w obie strony) – 130zł na terenie Wrocławia; poza Wrocławiem dodatkowa opłata za paliwo / ustalane indywidualnie przed spotkaniem
  • Po uprzednim ustaleniu możliwe umówienie wyjazdu ze Sportowcem na zawody. Szczegóły płatności ustalane indywidualnie.
  • Wsparcie pomiędzy spotkaniami /SMS, e-mail/ wg cennika Usługi Life Coach
  • Godzinny czat z psychologiem (pisany) lub Skype – sprawdź cennik

Psychologia Sportu to szerokie zagadnienie obejmujące stałą, regularną (lub w rzadkich przypadkach doraźną) pracę  ze sportowcami na płaszczyźnie mentalnej.

Psychologia Sportu NIE polega jedynie na motywowaniu. Motywacja, to tylko jeden z aspektów, który rozwija się i podtrzymuje u sportowca podczas współpracy. Wypracowanie indywidualnych sposobów motywowania, właściwych i niepowtarzalnych dla każdego jest szczególnie istotne. Nauczenie Klienta rozpoznawania własnych mechanizmów, tendencji, obserwowania i rozumienia samego siebie pomaga wypracować niepowtarzalne metody pracy.

Stałe wsparcie i pomoc w radzeniu sobie ze stresem związanym z zawodami i startami

Pomoc i nauka indywidualnego i wyjątkowego dla danej osoby radzenia sobie z presją otoczenia (rodziny, rodziców, znajomych, partnera, samych siebie)

Ustalanie zdrowych i jednocześnie rozwijających oczekiwań wobec siebie i celów

Regularna praca nad utrzymywaniem założonych celów, konsekwencji w działaniu, obserwacja procesu i rozwoju

Trening relaksacji, medytacji, koncentracji, treningi wyobrażeniowe, mowa wewnętrzna i inne metody wykorzystywane podczas współpracy ze sportowcami podczas sesji psychologii sportu i pomiędzy sesjami

Zadania domowe (praca własna nad sobą)

Rozmowy coachingowe a w razie potrzeby – terapeutyczne, w tym regulacja emocji, wsparcie w kryzysie

UWAGA: współpraca ze sportowcami zawodowymi, amatorami a także młodzieżą uprawiającą sporty, startującą w zawodach, pokazach czy mistrzostwach. Psychologii Sportu nie należy wprowadzać jedynie doraźnie w sezonie, podczas startów. Współpraca powinna zacząć się już w czasie przygotowań i treningów. Praca z psychologiem sportu na długo przed startami umożliwia wypracowanie właściwych metod działania. Trening mentalny oparty na psychologii sportu to również trening, dlatego tak, jak trenujesz ciało, możesz trenować umysł. To wymaga zaangażowania i dyscypliny, a Twoje wyniki znacznie się poprawią. Zapraszam do współpracy.

Zapisz się: kontakt@psychologplus.pl

tel. 604611102

lub przez formularz kontaktowy: http://psychologplus.pl/#contact-1