Wrocław, ul. Purkyniego 1/114 koło Galerii Dominikańskiej
+48604611102
psychologplus.pl@gmail.com

Wyzwanie Wysoka Wibracja

Psychologia. Mindfulness. Coaching. Terapia

Wyzwanie Wysoka Wibracja

Już jutro, we wtorek 4.08 startuje 21-dniowe wyzwanie, które totalnie zmieni Twoją energię, postrzeganie i doświadczanie świata. Na plus! Wyzwanie „Wysoka Wibracja”

Jak to możliwe? Poprzez nauczenie Cię wybierania wysokich stanów, doświadczania ich i podtrzymywania. Coraz łatwiej będziesz przełączać się z niższych stanów na wyższe. Będziesz swobodnie poruszać się w obszarze wysokich stanów, a dzięki temu lekko i skutecznie kształtować rzeczywistość, w której żyjesz.

Dasz się zainspirować oraz zainspirujesz innych.

☀️Dodatkowo – najciekawsze „raporty” z Waszych wyzwań opublikuję u siebie.

☀️A na zakończenie – NIESPODZIANKA. Jeśli weźmiesz udział w wyzwaniu i dotrwasz do końca

Na czym polega wyzwanie?

Codziennie, przez 21 dni będę podawać jedno uczucie, z tych wznoszących nas: przyjemności, radości, ekscytacji, obfitości, satysfakcji itd.

Twoim zadaniem jest tego dnia jak najczęściej wybierać myśli i aktywności, które wywołują w Tobie to uczucie/stan. Kieruj uwagę na wszystko, co prowadzi Cię do tego stanu: wybieraj treści, kreuj okoliczności sprzyjające podanemu stanowi i pogłębiające go.

To wymaga od Ciebie kreatywności i otwartości – twórczego podejścia. Ciekawa jestem jakie Ty będziesz mieć pomysły, co w Tobie wzbudza poszczególne stany!

Nie ma powodu do obaw, że to może być trudne. Każdego dnia będziesz odpowiednio poprowadzony w tym procesie. Pomogę Ci, podsunę inspiracje, pomysły i podzielę się wiedzą i doświadczeniem w zakresie danego stanu.

Co dalej?

Następnie zdaj „raport” 🙂

CODZIENNIE przesyłaj w jaki sposób sobie poradziłeś, co było dla Ciebie inspirujące, co pomogło. To może być tylko zdjęcie, cytat, myśl albo symbol, albo rozbudowany opis – tak jak czujesz, słuchaj siebie. Dodaj zdjęcie lub grafikę.

Jeśli masz konto na Instagramie lub Facebooku:

Instagram i/lub Facebook:

  1. dodaj taki raport na swoim profilu lub tylko na Story /zdjęcie, opis, cytat, myśl, symbol – co zechcesz/. Podziel się doświadczeniem, by zainspirować innych.
  2. oznacz hashtagiem #wyzwaniewysokawibracja oraz #przemiana_swiadomosci
  3. pamiętaj, by mnie oznaczyć @przemiana_swiadomosci abym mogła zobaczyć, co publikujesz

Jeśli nie masz konta na Instagramie ani FB:

Mail:

wyślij mi e-mail na ten adres (kontakt@psychologplus.pl) z opisem, zdjęciem, albo jedynie symbolem, grafiką…

Nawzajem się wznosimy i inspirujemy

Ważne jest, aby iść w tym procesie wraz z innymi. Dlatego publikuj codziennie. Codziennie wykonuj ćwiczenie, nie opuszczaj żadnego dnia. Pod koniec zobaczysz ile zmian zaszło w Twoim życiu i percepcji.

Najciekawsze posty będą wyróżnione

Codziennie będę wybierać najciekawsze posty spośród tych, które mi przesyłacie, opublikuję na blogu, Instagramie i Facebooku. To dodatkowa szansa na promocję dla Ciebie 🙂

Jeśli będziesz uczestniczyć w wyzwaniu przez 21 dni – na koniec spodziewaj się ode mnie niespodzianki! 🙂

Ciekawi Cię jak inni sobie radzą i jakie mają pomysły? To doskonały moment, by zobaczyć wspólny proces, całej grupy. Daj się zainspirować!

Zainteresowany wyzwaniem?

Zapisz się, by dołączyć do wyzwania i dostawać codziennie wskazówki i wsparcie podczas trwania wyzwania. Zapis w poniższym linku

Po zapisaniu się otrzymasz mail ze szczegółową instrukcją

UWAGA! Zapisy tylko do wtorku rano (do 10.00). Startujemy razem i wznosimy się razem, więc ważne, by każdy wykonywał wyzwanie codziennie, bez opuszczania dni. Energia grupy ma znaczenie.

Szczegóły znajdziesz też na moim Instagramie i FB

View this post on Instagram

To wyzwanie totalnie zmieni Twoją energię, postrzeganie i doświadczanie świata. Na plus! Ma naprawdę ogromny potencjał. . Dostroi Cię do wyższych wibracji i pomoże wpływać jeszcze skuteczniej na Twoją rzeczywistość. . ☀ WYZWANIE ROZPOCZYNA SIĘ WE WTOREK 4.08 ☀️ Na czym polega wyzwanie? ☀️Codziennie, przez 21 dni będę podawać jedno uczucie, z tych wznoszących nas: przyjemności, radości, ekscytacji, obfitości, satysfakcji itd. . ☀️Twoim zadaniem jest tego dnia jak najczęściej wybierać myśli i aktywności, które wywołują w Tobie to uczucie/stan. Kieruj uwagę na wszystko, co prowadzi Cię do tego stanu: wybieraj treści, kreuj okoliczności sprzyjające podanemu stanowi i pogłębiające go. Następnie zdaj "raport" 🙂 ☀️CODZIENNIE publikuj post lub/i story: w jaki sposób sobie poradziłeś, co było dla Ciebie inspirujące, co pomogło dostroić się do tego uczucia. To może być tylko zdjęcie, cytat, myśl albo symbol, albo rozbudowany opis – tak jak czujesz, słuchaj siebie. Dodaj zdjęcie lub grafikę. Podziel się doświadczeniem, by zainspirować innych. . ☀️oznacz hashtagiem #wyzwaniewysokawibracja oraz #przemiana_swiadomosci . ☀️pamiętaj, by mnie oznaczyć @przemiana_swiadomosci abym mogła zobaczyć, co publikujesz . 👍Najciekawsze posty będą wyróżnione na moim fb, insta i blogu. To dodatkowa szansa na promocję dla Ciebie 🙂 Kazdego dnia pomogę Ci, podsunę inspiracje, pomysły i podzielę się wiedzą i doświadczeniem w zakresie danego stanu . ☀️ Jeśli chcesz dostać instrukcję mailowo i przez 21 dni otrzymywać przypomnienie, podaj swojego maila zapisując się do wyzwania link w bio 👍 A na koniec… NIESPODZIANKA Jeśli będziesz uczestniczyć w wyzwaniu przez 21 dni – na koniec spodziewaj się ode mnie niespodzianki! 🙂 . Wszyscy wznosimy się razem, dlatego nie pomijaj żadnego dnia! . #przemiana_swiadomosci #wyzwaniewysokawibracja #wyzwanie #wibracja #wysokiewibracje #moc #mindfulness #przebudzenie #przebudzenieświadomości #joga #tuiteraz

A post shared by przemiana_swiadomosci (@przemiana_swiadomosci) on

Polub moją stronę by odkrywać tajemnice umysłu i wprowadzać zmiany każdego dnia

 

No Comments

Add your comment

Wykorzystujemy ciasteczka
Nota prawna
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ