Wrocław, Granollers, Barcelona
+48604611102
psychologplus.pl@gmail.com

10 powodów dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację

Mindfulness. Medytacja. Przemiana Świadomości. Psycholog Wrocław. Psycholog Online.

10 powodów dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację

Na podstawie kilku podejść i badań przeprowadzonych przez ekspertów w danej dziedzinie, przedstawię Ci czym jest wibracja i jaki ma na nas wpływ. A także powody dla których warto ją podnosić

Co to jest wibracja?

Każda myśl i emocja wibruje z określoną częstotliwością. Nie chodzi o to, by określić wartości liczbowe – choć takie również występują – ale to nie cyferki pomogą Ci lepiej zrozumieć zagadnienie, a praktyczne przykłady.

Gdy jesteś radosny – wszystko płynie swobodniej, doświadczasz lekkości, a kontakty z innymi są przyjemniejsze. Kiedy masz pozytywne nastawienie do jakiejś sytuacji, wchodzisz w nią z większą energią i chęcią. Gdy jesteś wolny od ograniczających przekonań – czujesz się lżejszy i więcej Ci w życiu wychodzi. Twój stan jest odczuwany przez innych, promieniujesz nim.

Kiedy często odczuwasz niepokój i stres – te emocje wpływają nie tylko na Twoje ciało fizyczne, ale również na funkcje poznawcze. Wydawać by się mogło, że kiedy odczuwasz napięcie, masz więcej zapału do pracy i więcej możesz zrobić. Na pewno w wielu sytuacjach może mieć to sens i bywa, że stres lub złość mobilizuje do pracy, jednak, czy zawsze?

Permanentne pobudzenie

Permanentne nakładanie na siebie coraz większej ilości obowiązków i życie w ciągłym napięciu, wpływa na produkcję adrenaliny, dopaminy, bardziej jesteś zmobilizowany do pracy i działania. Ale w naturze to działa tylko krótkoterminowo. Jak najbardziej – pomaga się zabrać do pracy i wyjść z poczucia „nie chce mi się”. Ewolucyjnie, działa mobilizująco w sytuacjach niespodziewanych, nagłych, wywołując odpowiedź organizmu w postaci walki lub ucieczki. Gdy wyskakuje na Ciebie niedźwiedź, cały organizm jest automatycznie zaprogramowany, by zareagować na daną sytuację. Mobilizuje się natychmiast, produkując odpowiedni zestaw hormonów, pobudzając przewodnictwo nerwowe, zmieniając perystaltykę jelit ii tak dalej – na wielu fizycznych poziomach zmienia się funkcjonowanie ciała. Natychmiastowo. Ma to sens, by uchronić nas przed realnym niebezpieczeństwem.

Jednak permanentne doświadczanie takiego poziomu pobudzenia, nie przynosi nic dobrego. Odczuwając przewlekłe napięcie – uczymy nasz organizm, by funkcjonował w ten sposób przez cały czas. Pojawia się pewien utarty schemat, według którego funkcjonuje ciało i umysł. Automatycznie. Ciągle produkowany konkretny zestaw hormonów odpowiadających za mobilizację do walki lub ucieczki powoduje szereg następstw:

 • kłopoty ze snem (bo pobudzony jesteś także w nocy). Co za tym idzie, ciało nie regeneruje się w tempie, w jakim powinno (a potrafiłoby to zrobić naprawdę w tempie ekspresowym, gdybyś mu na to pozwolił). W konsekwencji: Twoje funkcje przetwarzania informacji, szybkość myślenia i reagowania stają się znacznie spowolnione. Myślisz wolniej i działasz mniej skutecznie.
 • szkodliwe nawyki żywieniowe. Gdybyś miał uciekać przed niedźwiedziem, Twój organizm wytworzyłby odpowiedni zestaw hormonów, blokujący potrzebę jedzenia. To logiczne, że nawet jeśli wcześniej byłeś głodny, w sytuacji wysoko stresującej, gdy masz walczyć lub uciekać, nie na miejscu byłoby myśleć o jedzeniu. Będąc permanentnie na podobnym poziomie pobudzenia, rozregulowujesz cały system odżywiania organizmu. Ciało raczej chce się pozbyć zbędnego balastu, w postaci trawionego pokarmu, niż jeść więcej. W konsekwencji, gdy jego zasoby się wyczerpią i pozwalasz sobie na chwilę odpoczynku – rzucasz się na jedzenie i jesz łapczywie. Nie ma znaczenia? Pewnie, przez wiele lat możesz nie zauważyć zgubnego wpływu takich praktyk na swój organizm, ale z czasem na pewno odezwą się destrukcyjne skutki takiego traktowania swojego ciała.
 • -pozwalając sobie żyć w ciągłym napięciu, przestajesz mieć dostęp do takich stanów, jak spokój, błogość, a nawet miłość czy satysfakcja – bo skupiasz się jedynie na braku. Żyjesz w ciągłym poczuciu, że coś jeszcze jest nie zrobione, jeszcze czegoś brakuje, by można było być w pełni szczęśliwym i tak dalej. Kiedy już wszystko będzie tak jak chcesz, nadal nie będziesz umiał odczuwać przyjemniejszych stanów emocjonalnych, bo przyzwyczaiłeś swój organizm do skupienia na braku. A zatem do ciągłego napięcia, więc również produkowania określonych hormonów. W konsekwencji, naturalnie będą dla Ciebie tylko te utarte szlaki, które organizm zna najlepiej. Masz do nich najłatwiejszy dostęp.
 • kłopoty z koncentracją, niemożność wejścia w stan flow i długofalowego motywowania się. Ciało nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, a zatem Ty również go nie wykorzystasz. Motywacja staje się tylko pewnymi jednorazowymi „zrywami”, a odczuwanie satysfakcji podczas wykonywania codziennych zadań zaczyna przychodzić z trudem.
 • brak dostępu do wspierających myśli. Jeśli pielęgnujesz w sobie jedynie gonitwę, walką, osiąganie lub/i skupiasz się na braku, pewne wzorce myślowe stają się utarte i masz do nich najłatwiejszy dostęp. Do innych, jeśli nie są pielęgnowane, stopniowo dostęp staje się coraz trudniejszy. Nawet jeśli życie cudownie się odmieni, nadal będziesz mieć tylko dostęp do swoich starych sposobów myślenia, czucia i funkcjonowania. Bo tam są „przetarte szlaki”.

Wpływ Twojego stanu na otoczenie

Życie w stanie ciągłego napięcia jest nie tylko doświadczane przez Ciebie, ale inni ludzie również łatwo wyczuwają, jaką postawą się kierujesz. W Twoim towarzystwie mogą czuć się podenerwowani, albo sami się „spinać”. W otoczeniu ludzi, którzy są zestresowani, łatwiej sami się stresujemy, a w otoczeniu spokojnych istot, łatwiej jest nam się zrelaksować.

Na co wskazuje ten fakt? Na to, że każda osoba, w pewien sposób „promieniuje” tym, w czym żyje, z czym się utożsamia, co przeżywa wewnątrz i z czym się boryka. Myśli i emocje wpływają na Twoje ciało fizyczne, ale wpływają także na całe otoczenie. A zatem Twoje myśli i emocje wibrują we właściwy dla siebie sposób i ta wibracja jest odczuwana przez innych.

Zobacz, jak to wygląda na poziomie fizycznym, w obszarze serca. Czytaj dalej, by zrozumieć czym jest koherencja serca.

Koherencja serca

Kamila Gulbicka w jednym z postów na portalu Dobrewiadomości.net.pl pisze:

„W porównaniu do pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez mózg, wartość elektryczna pola serca jest około 60 razy większa i przenika każdą komórkę w ciele. Wartość magnetyczna jest w przybliżeniu 5000 razy silniejsza niż pole magnetyczne mózgu i może zostać wykryta za pomocą przyrządów w odległości kilku metrów od ciała.”

Jedno jest pewne: pole magnetyczne serca jest szerokie i da się je wykryć nawet w pewnej odległości od ciała. Wrażliwe istoty wyczuwają to pole bardziej świadomie, inne podświadomie – ale ono wpływa nie tylko na Twój własny organizm, ale również na inne organizmy.

Dlatego właśnie emocje są „zaraźliwe”. Nieprzyjemne emocje, takie jak złość, zmartwienie, niepokój sprawiają, że rytm serca jest chaotyczny. Natomiast wysokie stany, jak miłość, czy spokój są związane z harmonijnym i równym biciem serca.

„Badania w Instytucie HeartMath udowadniają, że poprzez pole elektromagnetyczne serca rozprowadzamy emocje po całym ciele, a także przekazujemy nasz stan emocjonalny na zewnątrz. Dlatego ci, z którymi przebywamy „przejmują” nasze emocje i na odwrót. Silne emocje członków rodziny czy przyjaciół wywierają na nas ogromny wpływ.”

Kamila Gubicka, źródło: dobrewiadomosci.net.pl.

Jeśli masz ochotę, cały wpis przeczytasz tutaj: https://dobrewiadomosci.net.pl/36572-emocje-wytwarzaja-pole-elektromagnetyczne-najzdrowsza-dla-serca-jest-wdziecznosc/

Badania wskazują, że pozytywne uczucia nie tylko uwalniają od stresu, ale odwracają fizyczne uszkodzenia nim spowodowane. Jednak, aby mieć dostęp do tych pozytywnych stanów, musimy się ich nauczyć, pielęgnować je, a nie tylko czekać na bardziej sprzyjające warunki. Im dłużej czekasz, tym będzie trudniej wypracować nowe szlaki postrzegania, inne metody interpretowania sytuacji i lepsze sposoby reagowania. Bo dłużej podtrzymujesz swój niesprzyjający schemat i organizm jedynie taki schemat zna.

[optin-cat id=1247]

Na stronie koherencjaserca.com znalazłam bardzo wartościowy artykuł, który możesz w całości przeczytać tutaj: https://www.koherencjaserca.com/


”Kiedy świadomie zamieniamy nasze uczucia na pozytywne emocje, nasz rytm serca natychmiast się zmienia. Ta elektryczna zmiana w sercu tworzy korzystną kaskadę reakcji nerwowych, hormonalnych i biochemicznych, które przynoszą korzyść całemu organizmowi:

-Spadek ciśnienia krwi.

-Spadek hormonów stresu.

-Wzrost efektywności systemu odpornościowego.

-Wzrost poziomu hormonów młodości DHEA.

-Wraca jasność myślenia i podejmowania decyzji, spokój, kontrola.

-Efekty są natychmiastowe i długotrwałe.”

https://www.koherencjaserca.com/

A zatem… dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację? Pierwsza, prosta odpowiedź – dla zdrowia fizycznego i zadbania o biochemię organizmu. Za chwilę dowiesz się dlaczego afirmacje nie działają i jak sprawić, aby działały!

Koherencja wg dr Joe Dispenzy – dlaczego afirmacje nie działają?

Dr Joe Dispenza bardzo jasno wskazuje na to, że koherencja obejmuje myśli i emocje. Jeśli tylko myślisz o czymś, ale tego nie czujesz – mało prawdopodobne, że wydarzy się to w Twoim życiu. Jeżeli chcesz skutecznie wpływać na rzeczywistość, musisz nie tylko powtarzać sobie to, czego chcesz, ale musisz to poczuć. I kultywować w sobie. To dopiero prowadzi do manifestacji w świecie zewnętrznym.

Na poziomie fizycznym można to zaobserwować według poniższego modelu. Myśli i emocje wpływają na fale mózgu (badane za pomocą EEG) – mózg tworzy pole elektryczne. Na poziomie serca generowane jest przede wszystkim pole magnetyczne. Aby stworzyć w sobie – a w konsekwencji wokół siebie – pożądane pole elektromagnetyczne, warto aby fale mózgu (pole elektryczne) były koherentne z polem magnetycznym serca. Czyli – wg Dispenzy – aby myśli podążały za emocjami, a emocje za myślami. Wówczas nie tworzy się między nimi opór – idą we wspólnym kierunku, a Ty sprawnie osiągasz to, do czego dążysz.

Dlatego układanie afirmacji, których „nie czujesz” nie działa. Tak samo, gdy pracujesz ze swoimi przekonaniami. Musisz znaleźć przekonujące dla Ciebie argumenty aby nowy sposób postrzegania, interpretowania, czucia, myślenia, a w ostateczności działania, naprawdę zagościł w Twoim życiu. Afirmacje oraz praca z przekonaniami są potężnym narzędziem, jednak tylko wtedy, gdy potrafisz je poczuć – stworzyć pewien pożądany stan emocjonalny związany z nowymi przekonaniami i afirmacjami.

Więcej na temat budowania skutecznych afirmacji znajdziesz w innym moim artykule: https://psychologplus.pl/afirmacja-dzialanie-i-metody-zastosowania/

Dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację? Choćby dlatego, że kiedy myśli i emocje są razem ukierunkowane, łatwiej osiągać to, czego chcesz.

To nie wszystko! Zostań ze mną i doczytaj do końca – dowiesz się o wiele więcej, nie tylko o tym dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację, ale także o tym JAK TO ZROBIĆ!

Chcesz wiedzieć co jest dla Ciebie najlepsze? – zobacz jak to rozpoznawać w kolejnym akapicie!


Poziomy świadomości wg Hawkinsa i badania Diamonda

Ciało wie, co jest dla Ciebie dobre, a co nie

Dr John Diamond odkrył, że na pewnym poziomie ciało wie, co jest dla niego dobre i sygnalizuje to w tak zwanym „teście mięśniowym”. Łatwo to zbadać poprzez wywieranie nacisku na wyciągniętą przed siebie rękę. Potrzeba pewnej siły, aby czyjeś wyciągnięte, napięte ramię skierować z powrotem w dół. Im więcej siły musimy użyć, aby opuścić czyjąś rękę, tym jest ona silniejsza. Dieta, ćwiczenia i fizyczne zdrowie mają wpływ na siłę mięśni, to jest dość oczywiste i proste do wyobrażenia. Pewne substancje, suplementy i leki nieznacznie (lub znacznie) wpływają na wyniki testu mięśniowego. Jednak zaskakujące jest, że pewne treści podtrzymywane w umyśle i emocje także mają wpływ na wynik takiego testu.

Nieprzyjemne emocje, jak złość, smutek, niepokój sprawiają, że mięśnie momentalnie słabną, natomiast stany przyjemne, jak zadowolenie, miłość, radość – wzmacniają odpowiedź mięśniową.

Z zupełnie nieznanych powodów pewne abstrakcyjne symbole przedstawiane badanym wywoływały osłabienie ich mięśni, inne z kolei wzmocnienie.

Co więcej, w teście mięśniowym badani słuchający nagrań, w których mówiono nieprawdę, wykazywali osłabienie mięśni, a gdy słuchali treści prawdziwych – wynik testu mięśniowego był wysoki. Na podstawie tych badań naukowcy wysnuli wniosek, że ciało wie i rozpoznaje co jest prawdziwe i co mu służy, a co osłabia. „Wie” nawet te rzeczy, z których nie zdajemy sobie sprawy lub nie dopuszczamy do świadomości. Jednym z powodów dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację jest fakt wzmocnienia ciała poprzez wchodzenie w wyższe stany emocjonalne. A wzmacniając ciało, wzmacniasz swoją energię, motywację oraz siły życiowe i sprawcze.

Poziomy świadomości wg Hawkinsa

Na podstawie wyżej opisanych badań, David R. Hawkins postanowił przyjrzeć się głębiej zagadnieniu i zbadać temat szerzej. Rozpoczął badania nad kinezjologiczną reakcją ciała na prawdę i kłamstwo oraz na bodźce pozytywne i negatywne. Wykazał, że ciało odróżnia bodźce tzw. „anaboliczne”, (czyli wzmacniające moc) od „katabolicznych”,(czyli pochłaniających moc), a także prawdę od fałszu. (Moc, w tym przypadku oznacza siłę życiową).

A zatem, kiedy potrafisz słuchać swojego ciała, po prostu WIESZ!

Dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację? Właśnie po to, aby nawiązać głębszy kontakt ze swoim ciałem i… wiedzieć to, czego nie wiesz 😉 Chcesz się tego nauczyć? Dotrwaj do końca artykułu!


„Całkowita niezależność wyników testu od systemów wierzeń, osobistych opinii, roz­sądku czy logiki badanych była powszechnie obserwowana przez wielu lekarzy i badaczy. Odpowiedzi w teście kinezjologicznym oka­zały się być przekonujące w różnych kulturach i populacjach oraz nie­zmienne z upływem czasu. Dlatego też wyniki testu spełniają naukowy wymóg replikacji, a zatem mogą być niezawodnie zweryfikowane przez każdego pytającego.”

https://virgobooks.pl/blog/mapa-swiadomosci-badania-dr-davida-hawkinsa-n65

W dalszych badaniach Hawkins opracował metodę kalibracji relatywnej prawdy. Więcej na temat tej metody i na czym ona polega, możesz przeczytać w artykule na stronie sklepu: https://virgobooks.pl/blog/mapa-swiadomosci-badania-dr-davida-hawkinsa-n65 Dowiesz się na jakiej zasadzie określał poniższe parametry liczbowe.

Dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację? Bo im wyższa wibracja tym wyższa Twoja moc.

Oto mapa świadomości wg Hawkinsa:

Wyniki jego badań wskazują na to, że wzrost nawet o kilka punktów powoduje znaczny przyrost mocy.

Kiedy zaczynamy operować na wyższych poziomach świadomości, czyli -prościej rzecz ujmując – nasza świadomość się poszerza i wchodzimy w coraz wyższe stany emocjonalne, zyskujemy coraz więcej mocy.

 • Jesteśmy w stanie o wiele łatwiej sprostać codziennym wyzwaniom, stabilnie i elastycznie,
 • stajemy się bardziej wydajni, zdrowsi i lżejsi.
 • Przekształcamy blokady i napięcia,
 • energia płynie w nas swobodnie,
 • stajemy się otwarci na kreatywność, lepiej zmotywowani, ale nasza motywacja i gotowość do działania wynika już z innych pobudek, niż wówczas, gdy operujemy na niższych poziomach (na przykład gdy permanentnie się stresujemy).

Jak te informacje mają się do wibracji?

Poziom wibracyjny danej istoty to nic innego jak inne nazwanie tego samego zjawiska – poziomu świadomości wg Hawkinsa. Emocje i stany sprawiają, że wibrujesz wyżej, a w związku z tym masz dostęp do większej ilości mocy.

Ale to nie wszystko…

Twoje interpretacje i przekonania mogą skutecznie blokować Cię przed doświadczaniem wyższych stanów – więc na poziomie mentalnym warto się tymi przekonaniami zająć. Twoja postawa wobec siebie i innych odzwierciedla się na zewnątrz, generuje i przyciąga pewne sytuacje i osoby do Twojego życia. To nie jest tak, że rzeczy przydarzają Ci się przypadkiem. Wbrew pozorom na wiele z nich miałeś wpływ, nawet jeśli tego wpływu jeszcze nie dostrzegasz.

Trzymanie się przeszłości i wynikające z nieprzyjemnych przeszłych doświadczeń złość, zawiść, smutek, skutecznie zatrzymują Cię na pewnym poziomie wibracji (świadomości). Nie mogąc się od nich uwolnić, operujemy w danym konkretnym obszarze postrzegania i czucia, trudno nam wznieść się wyżej i doświadczyć życia pełniej. Dlatego uwolnienie od przeszłości, zrozumienie jej, poukładanie sobie w głowie i emocjach jest tak istotne.

Tak samo, im czystsze Twoje fizyczne ciało, tym więcej mocy wykazuje. Stąd tak wiele tekstów i przekazów jogicznych mówi o diecie, ćwiczeniach i medytacji. Ciało, umysł i energia – to wszystko aspekty, które wpływają na siebie nawzajem. Dlatego też mistrzowie tak duży nacisk kładą na „oczyszczanie”. Zarówno z toksyn na poziomie fizycznym, jak i oczyszczanie myśli, pielęgnowanie wewnętrznego kontaktu ze sobą i kierowanie uwagi na wyższe stany świadomości. Ponieważ w ten sposób przygotowujemy cały swój system na przyjęcie (tudzież wygenerowanie) i przetworzenie większej ilości mocy.

Podobnie, różnego rodzaju praca z energią jest tak istotna w innych filozofiach, na przykład w podejściu taoistycznym i ćwiczeniach Tai Chi i Chi Kung. Generowanie mocy, umiejętne magazynowanie jej i wykorzystywanie.

10 powodów dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację

 1. Wzrost mocy. Im wyższe stany, czystsze myśli, ciało i przyjemniejsze emocje, tym bardziej jesteś gotowy przyjąć i przetworzyć coraz większą ilość mocy. Rośnie Twoja siła witalna i masz silniejszy wpływ na rzeczywistość.
 2. Uwolnienie od napięć. Zamiast żyć w ciągłym braku, stresie, lęku, napięciu, złości – o ile wspanialej żyje się, doświadczając odwagi, miłości, spokoju, czy radości… Warto!
 3. Zmiana biochemii ciała = lepsze zdrowie fizyczne i psychiczne. Wytwarzanie sprzyjającego zestawu hormonów, regulacja pracy serca i oddechu i wpływ na wiele innych aspektów funkcjonowania ciała fizycznego. Przekłada się to niesamowicie na doświadczanie większego spokoju i spełnienia, usuwane są destrukcyjne skutki stresu, zmienia się postrzeganie. Ma to nieocenione znaczenie w różnego rodzaju zaburzeniach, jak na przykład depresja lub zaburzenia lękowe. Zmieniając biochemię ciała, zmieniamy umysł.
 4. Poprawa koncentracji i zbudowanie stabilności. To pomaga odpowiadać na pojawiające się w życiu sytuacje sprawniej, gdyż myślenie jest klarowniejsze, działamy żywo, chętnie i skutecznie.
 5. Dostęp do intuicji i lepszy kontakt z ciałem. Im bliższy mamy kontakt z ciałem na zasadzie opisanej w części badań dra Hawkinsa, tym bliższy kontakt z głębszą częścią siebie. Ciało „wie” to, czego sami byśmy nie byli w stanie wywnioskować, a dzięki temu, my również wiemy. Odróżniamy prawdę od fałszu i wiemy co jest dla nas sprzyjające a co nie. Wystarczy trochę „uziemienia” i wsłuchania się w ciało.
 6. Łatwiejsze radzenie sobie z emocjami nieprzyjemnymi i generowanie stanów pożądanych.
 7. Wyższa motywacja i zorganizowanie. Pojawia się naturalnie, wiele osób twierdzi, że „doba się wydłuża” 🙂 To subiektywne, jednak im wyższa Twoja wibracja, tym sprawniej działasz, robisz o wiele mniej niepotrzebnych rzeczy, nie tracisz energii na „zapętlone” myślenie. Nawet na poziomie fizycznym – nie napinasz niepotrzebnych mięśni podczas wykonywania zadań, co sprawia, że wbrew pozorom oszczędzasz ogromną ilość energii. Nie trwonisz jej.
 8. Twoja moc manifestacji wzrasta. Moc manifestacji to umiejętność generowania w swoim życiu tego, czego chcesz. Uwalniając się od przeczących sobie nawzajem myśli i uczuć, jasno wiesz w jaką stronę zmierzasz i po prostu to robisz. Kiedy ciało, umysł, emocje i energia są ukierunkowane w tę samą stronę, moc manifestacji staje się wręcz „magiczna”. Rzeczy po prostu się dzieją i prowadzą Cię dalej.
 9. Uwolnienie od przeszłości. Stopniowo przechodząc od niższych stanów do wyższych, rozpuszczają się uwarunkowania, lgnięcie do starych wzorców, uwalniasz się od niekorzystnych interpretacji i pozwalasz energii w Tobie płynąć – przestajesz ją blokować, na przykład z powodu lęku. Jesteś coraz lżejszy i spontanicznie pojawiają się stany pokoju, szczęścia, harmonii. Coraz częściej. Bo puszczasz to, czego się złapałeś 🙂
 10. Żyjesz bardziej świadomie. Rozumiesz siebie lepiej, rozpoznajesz w mig destrukcyjne myśli i schematy, które Cię prowadzą i coraz łatwiej je przekształcasz. Zanikają destrukcyjne nawyki, widzisz połączenia między różnymi zjawiskami i sytuacjami, rozpoznajesz jak na siebie nawzajem oddziałują, a przez to łatwiej Ci uniknąć tego, czego sobie nie życzysz, i wybierać to, co Ci służy.

Pobierz bezpłatny e-book Wysoka Wibracja. Nauczy Cię on w jaki sposób pracować ze swoimi emocjami. To pierwszy ważny krok, który przeprowadzi Cię przez wyższe stany i przyjemne emocje.

To niezmiernie ważne, by podnosić swoją wibrację, jednak ten e-book to dopiero początek… Mam dla Ciebie znacznie więcej!

Zarządzanie emocjami oraz kolejne kroki, by podnosić swoją wibrację

Udostępniam także kurs w formie PDF „Podnieś swoją Wibrację”, który krok po kroku przeprowadzi Cię z punktu w którym jesteś teraz do punktu, w którym będziesz doświadczać swojego życia tak, jak tego chcesz.

 1. Bezpłatny e-book „Wysoka Wibracja” uczy Cię zarządzać emocjami i wchodzić w wyższe stany. Jeśli tyle Ci wystarczy – poprzestańmy na tym i niech Ci służy. Natomiast ten e-book wraz z kursem „Podnieś swoją Wibrację” uzupełniają się i stanowią kompletną całość.
 2. Jeśli spodobał Ci się bezpłatny e-book i korzystasz z jego dobrodziejstw, zapoznaj się także z kursem, który stanowi kompletny program podnoszenia Wibracji.

W kursie „Podnieś swoją wibrację” znajdziesz mnóstwo skondensowanej wiedzy na ten temat i przede wszystkim krok po kroku zostaniesz przeprowadzony przez proces podnoszenia swojej wibracji.

 • Uwalniając przeszłość,
 • przekształcając destrukcyjne wzorce zachowań,
 • motywując się skutecznie,
 • wchodząc w stan flow – zaczniesz stopniowo zwiększać swoją moc. Kurs przeprowadzi Cię przez cały proces z punktu, w którym jesteś, do punktu w którym zaczniesz doświadczać siebie głębiej. Wejdziesz w bliższy kontakt ze sobą i poczujesz się bardziej szczęśliwy i spełniony. Nie dlatego, że osiągniesz kolejny poziom, bo nie chodzi nam o pokonywanie kolejnych szczebli.
 • zaczniesz żyć i doświadczać całej swojej egzystencji pełniej,
 • nauczysz się korzystać ze swojego potencjału w pełni i
 • kierować swoim umysłem.
 • zaczniesz rozumieć swój wpływ na rzeczywistość i
 • nauczysz się jak ją kreować według swojego wymarzonego scenariusza. Bo przecież wszystko jest dostępne, wystarczy sobie pozwolić i sięgnąć po to, zamiast czekać, aż ktoś Ci da i zorganizuje Twoje życie za Ciebie! 🙂
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie printscr-kurs-landing.jpg
ZAPOZNAJ SIĘ Z KURSEM

Mam nadzieję, że jasno przedstawiłam czym jest wibracja i jak ją podnosić. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz wiedzieć coś więcej – pisz w komentarzu. Przyjemnej drogi podnoszenia wibracji!

Polub moją stronę by odkrywać tajemnice umysłu i wprowadzać zmiany każdego dnia

 

No Comments

Add your comment

Wykorzystujemy ciasteczka
Nota prawna
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ