Wrocław, ul. Purkyniego 1/114 koło Galerii Dominikańskiej
+48604611102
psychologplus.pl@gmail.com

10 powodów dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację

Psychologia. Mindfulness. Coaching. Terapia

10 powodów dlaczego powinieneś podnosić swoją wibrację

Na podstawie kilku podejść i badań przeprowadzonych przez ekspertów w danej dziedzinie, przedstawię Ci czym jest wibracja i jaki ma na nas wpływ. A także powody dla których warto ją podnosić

Co to jest wibracja?

Każda myśl i emocja wibruje z określoną częstotliwością. Nie chodzi o to, by określić wartości liczbowe – choć takie również występują – ale to nie cyferki pomogą Ci lepiej zrozumieć zagadnienie, a praktyczne przykłady.

Gdy jesteś radosny – wszystko płynie swobodniej, doświadczasz lekkości, a kontakty z innymi są przyjemniejsze. Kiedy masz pozytywne nastawienie do jakiejś sytuacji, wchodzisz w nią z większą energią i chęcią. Gdy jesteś wolny od ograniczających przekonań – czujesz się lżejszy i więcej Ci w życiu wychodzi. Twój stan jest odczuwany przez innych, promieniujesz nim.

Kiedy często odczuwasz niepokój i stres – te emocje wpływają nie tylko na Twoje ciało fizyczne, ale również na funkcje poznawcze. Wydawać by się mogło, że kiedy odczuwasz napięcie, masz więcej zapału do pracy i więcej możesz zrobić. Na pewno w wielu sytuacjach może mieć to sens i bywa, że stres lub złość mobilizuje do pracy, jednak, czy zawsze?

To niezmiernie ważne, by podnosić swoją wibrację, jednak ten e-book to dopiero początek… Mam dla Ciebie znacznie więcej!

Zarządzanie emocjami oraz kolejne kroki, by podnosić swoją wibrację

Udostępniam także kurs w formie PDF „Podnieś swoją Wibrację”, który krok po kroku przeprowadzi Cię z punktu w którym jesteś teraz do punktu, w którym będziesz doświadczać swojego życia tak, jak tego chcesz.

 1. Bezpłatny e-book „Wysoka Wibracja” uczy Cię zarządzać emocjami i wchodzić w wyższe stany. Jeśli tyle Ci wystarczy – poprzestańmy na tym i niech Ci służy. Natomiast ten e-book wraz z kursem „Podnieś swoją Wibrację” uzupełniają się i stanowią kompletną całość.
 2. Jeśli spodobał Ci się bezpłatny e-book i korzystasz z jego dobrodziejstw, zapoznaj się także z kursem, który stanowi kompletny program podnoszenia Wibracji.

W kursie „Podnieś swoją wibrację” znajdziesz mnóstwo skondensowanej wiedzy na ten temat i przede wszystkim krok po kroku zostaniesz przeprowadzony przez proces podnoszenia swojej wibracji.

 • Uwalniając przeszłość,
 • przekształcając destrukcyjne wzorce zachowań,
 • motywując się skutecznie,
 • wchodząc w stan flow – zaczniesz stopniowo zwiększać swoją moc. Kurs przeprowadzi Cię przez cały proces z punktu, w którym jesteś, do punktu w którym zaczniesz doświadczać siebie głębiej. Wejdziesz w bliższy kontakt ze sobą i poczujesz się bardziej szczęśliwy i spełniony. Nie dlatego, że osiągniesz kolejny poziom, bo nie chodzi nam o pokonywanie kolejnych szczebli.
 • zaczniesz żyć i doświadczać całej swojej egzystencji pełniej,
 • nauczysz się korzystać ze swojego potencjału w pełni i
 • kierować swoim umysłem.
 • zaczniesz rozumieć swój wpływ na rzeczywistość i
 • nauczysz się jak ją kreować według swojego wymarzonego scenariusza. Bo przecież wszystko jest dostępne, wystarczy sobie pozwolić i sięgnąć po to, zamiast czekać, aż ktoś Ci da i zorganizuje Twoje życie za Ciebie! 🙂

Mam nadzieję, że jasno przedstawiłam czym jest wibracja i jak ją podnosić. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz wiedzieć coś więcej – pisz w komentarzu. Przyjemnej drogi podnoszenia wibracji!

Polub moją stronę by odkrywać tajemnice umysłu i wprowadzać zmiany każdego dnia

 

No Comments

Add your comment

Wykorzystujemy ciasteczka
Nota prawna
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ